Üye Girişi Yeni Üye Kaydı

Gemiş Dönem Yönetim Kurulları

Giresun Dereli Tepeküknarlı Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği

28.10.2018 - 28.10.2021 Dönemi Yönetim Kurulu

 

1) Emin (Erdoğan) (Başkan) UZUN (Abdu Oğlu)

 

2) Yusuf AKTAŞ (Bşk Yard.) (Mustafa Oğlu)

3) Abdullah YILMAZ (Muhasip Üye) (Cevat Oğlu)

4) Muttalip KESKİNKAYA (Asil Üye) (İzzet Oğlu)

5) Neşet ATİK (Asil Üye) (Dursun Oğlu)

 

6) Burhan DİNÇ (Yedek Üye) (Mustafa Oğlu)

7) Fatih YILMAZ  (Yedek Üye) (İskender Oğlu)

8) İlker YILMAZ (Yedek Üye) (İskender Oğlu)

9) Samet YILMAZ (Yedek Üye) (Seyfi Oğlu)

10) Yunus UZUN (Yedek Üye) (Ayhan Oğlu)

 

11) Muammer UZUN (Denetim Kurulu Asıl Üye) (Mehmet Oğlu)

12) Namık YILMAZ (Denetim Kurulu Asıl Üye) (Yüksel Oğlu)

13) Tuncay YILMAZ  (Denetim Kurulu Asıl Üye) (Fahri Oğlu)

 

14) Ahmet DİNÇ (Denetim Kurulu Yedek Üye) (Emrullah Oğlu)

15) Sabri YILMAZ (Denetim Kurulu Yedek Üye) (Yüksel Oğlu)

16) Zübeyir UZUN (Denetim Kurulu Yedek Üye) (Ahmet Oğlu)

 

 

 

Giresun Dereli Tepeküknarlı Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği

15.11.2015 - 15.11.2018 Dönemi Yönetim Kurulu

 

1) Emin (Erdoğan) (Başkan) UZUN (Abdu Oğlu)

 

2) Burhan DİNÇ (Bşk Yard.) (Mustafa Oğlu)

3) Muammer UZUN (Muhasip Üye) (Mehmet Oğlu)

4) Avni AKIN (Asil Üye) (Mustafa Oğlu)

5) Seyfi YILMAZ (Asil Üye) (İskender Oğlu)

 

6) Ahmet YILMAZ (Yedek Üye) (Şaban Oğlu)

7) Muttalip KESKİNKAYA  (Yedek Üye) (İzzet Oğlu)

8) Neşet ATİK (Yedek Üye) (Dursun Oğlu)

9) Sezayi DİNÇ (Yedek Üye) (Ali Oğlu)

10) Tarık DİNÇ (Yedek Üye) (Aslan Oğlu)

 

11) Pekin DİNÇ (Denetim Kurulu Asıl Üye) (Hacı Oğlu)

12) Sabri YILMAZ (Denetim Kurulu Asıl Üye) (Yüksel Oğlu)

13) Tekin YILMAZ  (Denetim Kurulu Asıl Üye) (Cevat Oğlu)

 

14) M. Haydar YILMAZ (Denetim Kurulu Yedek Üye) (Şaban Oğlu)

15) Mustafa DİNÇ (Denetim Kurulu Yedek Üye) (Aslan Oğlu)

16) Turgay YILMAZ (Denetim Kurulu Yedek Üye) (Fahri Oğlu)

 

 

 

Giresun Dereli Tepeküknarlı Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği

25.11.2012 - 15.11.2015 Dönemi Yönetim Kurulu

 

1) İsa DİNÇ (Başkan)

 

2) Hüsamettin YILMAZ (Bşk Yard.) (Halis)

3) Burhan DİNÇ (Bşk Yard.) (Mustafa)

4) Muammer UZUN (Muhasip Üye)

5) Avni AKIN (Asil Üye) (Mustafa)

 

6) Dursun YILMAZ (Yedek Üye) (Sami)

7) Şenol TOPKARA (Yedek Üye) (Sema)

8) Bahri UZUN (Yedek Üye) (Ali)

9) Salim YILMAZ (Yedek Üye) (Ali)

10) İskender YILMAZ (Yedek Üye) (Muhsin)

 

11) Sabri YILMAZ (Denetim Kurulu Asıl Üye) (Yüksel)

12) Sezai DİNÇ (Denetim Kurulu Asıl Üye) (Ali)

13) Dursun ATİK (Denetim Kurulu Asıl Üye) (Alparslan)

 

14) Pekin DİNÇ (Denetim Kurulu Yedek Üye) (Hacı)

15) Ahmet DİNÇ (Denetim Kurulu Yedek Üye) (Emrullah)

16) Ali YILMAZ (Denetim Kurulu Yedek Üye) (Salim)


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Giresun Dereli Tepeküknarlı Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği Tuzla Şubesi

19.02.2017 - 19.02.2020 Dönemi Yönetim Kurulu

 

1) Ahmet ZEREN (Başkan)

 

2) Çetin AKTAŞ (Bşk Yard.)

3) Mahmut TURHAN (Muhasip Üye)

4) Tuncay AKTAŞ (Asil Üye)

5) Murat ATİK (Asil Üye)

 

6) Muhammet TURHAN (Yedek Üye)

7) Ergün YILDIZ (Yedek Üye)

8) Ali ZEREN (Yedek Üye)

9) Miktat AYDIN (Yedek Üye)

10) Birol KILIÇ (Yedek Üye)

 

11) Gökhan GÖKALP (Denetim Kurulu Asıl Üye)

12) Güven ERGEN (Denetim Kurulu Asıl Üye)

13) Coşkun AKÇAY (Denetim Kurulu Asıl Üye)

 

14) Zafer KILIÇ (Denetim Kurulu Yedek Üye)

15) Serkan TOPKARA (Denetim Kurulu Yedek Üye)

16) Ferhat ERGEN (Denetim Kurulu Yedek Üye)